S námi jste již ušetřili
67.807.914 Kč

U nás je každý
zákazník VIP !

Informace o vodafone moje samoobsluha

Mobilní operátor Vodafone nabízí různé služby, výhody, akce na mobilní telefony včetně péče o své zákazníky. Pokud hledáte zrovna vodafone moje samoobsluha. Nyní máte možnost porovnat si nabídky všech služeb mobilního operátora Vodafone, a to na našich internetových stránkách. Víte, jak zjistíte, kde se nacházejí pobočky Vodafone a co všechno nabízejí? Pobočky Vodafone jsou v každém větším městě po celé České republice. U mobilního operátora Vodafone získáte spoustu výhod.

 

Zajímají Vás informace o vodafone moje samoobsluha? . Výhodou mobilního operátora Vodafone je úspora peněz za volání, a to volbou tarifu s měsíčním paušálem, kde můžete získat kromě levného volání i SMS zdarma nebo volné minuty do všech mobilních sítí včetně pevných linek. Chcete mít přehled o Vašich měsíčních platbách, o pohybech na Vašem bankovním účtu? Zřiďte si Vodafone internetovou samoobsluhu. Pomocí internetové samoobsluhy nebo mobilní banky můžete provádět i různé transakce z Vašeho mobilního telefonu.

Znáte vodafone moje samoobsluha ?

Pro tyto služby, musíte mít ve svém telefonu sjednán internet v mobilu. U každého tarifu si můžete vybrat internet v mobilu za výhodných podmínek dle toho, k čemu internet budete využívat. Volbou mobilního operátora můžete využívat také např. vodafone moje samoobsluha. Každou z těchto nabídek nebo informací můžete využít dle vlastních potřeb a možností.

 

Mobilní operátor Vodafone nabízí, také předplacené karty pro zákazníky, kteří nevolají tak často, aby využili výhod měsíčního paušálu. U těchto předplacených karet jsou také různé služby a balíčky s nabídkami zvýhodněných cen. S těmito kartami získáváte dárky za každé dobití. 

 

Podívejte se na naše internetové stránky, kde si můžete provést srovnání mobilních tarifů od všech operátorů a výrazně tak ušetřit za Vaše volání i několik tisíc korun měsíčně.cg logo

© 2013 CRESCO GROUP s.r.o., Lihovarská 12, 190 00 Praha 9, IČ: 24829099

| Links